Арт Деко є популярним зоряним стилем, який народився в Парижі (1920-1940). Art Deco є першим стилем нової епохи 20-го століття, основа якого полягає в прагненні до інновацій. Art Deco стиль заперечує аскетизм, фокусується на минулому, прагне до розкоші і втілює в екзотичній формі примітивні комбінації мистецтва.

Арт Деко стиль інтер’єру незвично поєднує східні мотиви, античні елементи, протилежні матеріали разом з новими художніми шедеврами першої половини 20-го століття, вважаючи за краще кубізм в той же час.

При створенні дизайну інтер’єру в стилі арт-деко використовуйте різні декоративні елементи, яскраві і гармонійні колірні поєднання в дизайні інтер’єру.
Прямі та ламані лінії, ясні графічні якісні форми є чудовими рисами ар-деко інтер’єру. Різні матеріали використовуються для декорування – тканини, скло, бронза, кераміка, килими кубічних візерунків. Особливо цінують такі матеріали, як слонова кістка, чорне дерево, чорні перли, діаманти, шагренева шкіра, шкіра крокодила.

Серед видів деревини, що використовується в Арт Деко стиль використовують клен, ясен, рожеве дерево, пальми, Madorna дерево. Крім того, вона доповнена чудовою гамою кольорів – слонової кістки, багатими коричневими кольорами, всіма відтінками золотого.

Як додати стилі ар-деко в будь-який інтер’єр кімнати?

Використовуйте екзотичні породи дерева, геометричні мотиви, і глянцеві обробки, які відрізняють ці меблі першокласними і декоративними акцентами. Арт Деко Стиль є досить популярним в Україні, він символізує розкіш.