Все більше і більше самотніх чоловіків і жінок вибирають тип однокімнатної квартира в порівнянні з іншими типами невеликих квартир через її, безсумнівні, вигоди. Проте, квартира – студія має один очевидний недолік – невелика за розміром. Через обмеження простору,  дизайн інтер’єру квартири студіо більше, ніж часто є дуже складним завданням. Пам’ятайте, що однокімнатна квартира студія повинна враховувати різні функціональні площі, такі як для приготування їжі, перегляду телевізору, місце для ігор або навіть душову кабіну. Саме тому прикраса невеликої однокімнатної квартири вимагає деяких зусиль і новаторських ідей.

Після проведення ретельного дослідження в цій ніші, ми знайшли деякі вельми цікаві ідеї для дизайну інтер’єру квартири студіо, які підходять для тих, хто хоче зробити свою квартиру більш придатною для життя і надати їй більш модну чарівністю.

Ось декілька порад дизайнерів, для тих, хто планує створити дизайн інтер’єру кваритири студіо самостійно:

Виберіть нейтральний стиль

Навіть якщо студія не є дуже великою за розміром, ви можете вибрати нейтральний стиль, щоб компенсувати цей недолік. Нейтральні штори і стіни в поєднанні з сріблом і чорними вставками роблять внутрішній простір візуально більшим і чітким. Для ультра малих просторів, використовуйте дуже функціональні невеликі меблі. Тільки уявіть собі, ледве видимий журнальний столик, до цих пір служить своїй меті дуже добре.

Для невеликої однокімнатної квартири, ваші меблі повинні мати подвійну функцію – дизайн і зберігання. Купуйте стільці, столи і дивани з вбудованими відділеннями для зберігання. Ми не радимо для зберігання речей використовувати просто контейнери, які ви можете поставити в кутку, краще придбайте функціональні меблі, сучасні кроваті часто мають вбудовані шафи під ними, а завдяки підйомним механізмам, ви зможете легко покласти всі великі речі в шафу під спальним місцем.

 

Для створення інтер’єру квартири студіо використовуйте індустріальний стиль. Якщо ви дійсно хочете, бути унікальним і зробити більшу частину з широкого спектру маленьких ідей для однокімнатної квартири, використовуйте конструкції, доступні на ринку, що йдуть з в ногу з високими технологіями, і завдяки яким ви зможете відокремити спальню від решти квартири.

Також в нашій дизайн студії ви можете замовити індивідуальний проект дизайну квартири, приклади дизайнів, які ми вже впроваджували можна знайти на сторінці Дизайн інтер’єру. Студія архітектури та дизайну Vovchyk Architecture має офіси в 3 містах на Західній Україні, де ви можете замовити дизайн інтер’єру у Львові, Тячові та м. Стрий. Окрім того, ми виїжджаємо до замовників в будь-яке місто по Україні.