Дизайн інтер’єру квартири в скандинавському стилі безумовно розроблений під впливом географічного положення, національних традицій, в ньому знайшли відображення стриманий і раціональний характер людей Північних країн. Основні відмінні риси скандинавського стилю є натуральні матеріали, світлі кольори, простота і лаконічність форм.
Для скандинавських інтер’єрів, найбільш поширені кольори молочно-білий і світло-жовтий колір, які підкреслюють значення сонячного світла для людей цих суворих земель. Майже єдине, що відрізняється від загальної колірної схеми і додає контраст – це текстиль (часто, це яскраві пледи і декоративні подушки).

Низькі і, звичайно ж, світлі меблі, виготовлені з натуральних матеріалів – це друга відмінна риса скандинавського інтер’єру.
Для того, щоб зробити меблі, які будуть відповідати загальному стилю, їх виготовляють зі звичайного дерева, бука або дуба, а потім фарбують в світлі тони. В кімнаті повинно бути якомога менше меблів, і вони не повинні закривати стіни і захаращувати підлогу.

Дуже часто в скандинавському інтер’єрі можна зустріти велику кількість рослин і квітів у горщиках. Але тільки за умови, якщо квіти живі, використання штучних квітів неприпустимо. Перш за все, Скандинавський стиль дизайну інтер’єру підходить для людей з нордичним характером, які люблять та цінять наявність великої кількість світла і простору, не забуваючи при цьому піклуватися про навколишнє середовище.

Основні відмінні риси цього стилю:

  •    Відкрита підлога, бажано, щоб всі меблі були на ніжках.
  •    Світлі стіни і підлога, домінуючі кольори: білий, світло-жовтий, світло-блакитний
  •    Невелика кількість дерев’яних меблів в світлих тонах
  •    Дошка для підлоги або натуральний паркет на підлозі
  •    Невелика кількість квітів. Для акцентів використовується текстиль.
  •    Відкриті вікна без штор або з фіранками з мусліну, які передають світло.
  •    Гарне яскраве освітлення.

Якщо ви бажаєте створити житловий простір в скандинавскому стилі, ви можете звернутись до наших професійних дизайнерів інтер’єру, які з радістю зможуть розробити дизайн інтер’єру для кожної кімнати, кухні і навіть створити проект ландшафтного дизайну території навкого будинку. Окрім того в нашій студії дизайну та архітектури Vovchuk Architecture є унікальна можливість замовити дизайн та виготовлення ексклюзивних предметів інтер’єру.

Дизайн інтер'єру квартири в скандинавському стилі