Високотехнологічний архітектурний стиль дизайну High-Tech, виник в період пізнього модернізму в 1970-і роки і був широко використаний в 1980-х роках. Цей стиль виник в процесі проектування промислових приміщень, де всі елементи є функціональними. Різні елементи індустріальної естетики були використані в житлових приміщеннях, де вони були трансформовані в суміш високих технологій і конструктивізму.

Дизайн інтер’єру квартири в стилі хай-тек

Конструкційні вузли, кріплення, всі види швів і заклепок, а також велика кількість скляних і металевих деталей стали елементами декору в цьому інтер’єрі, в якому відкрито велику частину інженерного обладнання. Промислові будівельні конструкції, металеві каркаси і технічні комунікації є загальними нормами для стилю хай-тек.

Труби, клапани, повітроводи, ліфти, перемички, балки, крокви і кабелі спеціально демонструються. Функціональність, відсутність декору, і геометричні фігури зі скла і металевих конструкцій, в основному створюють чорно-білу палітру кольорів. Метал, скло, пластик, натуральні і штучні камені використовуються в якості оздоблювальних матеріалів.

Дизайн вітальні в стилі Хай Тек

Дизайн вітальні в стилі Хай Тек

Для створення цього стилю в дизайні квартири ви можете використовувати фарби, рідкі шпалери для обробки стіни або навіть створити імітацію стіни з бетону або кам’яної кладки. Стіни повинні бути простими і гладкими. Балки, труби, колони, клапани, а також будь-які інші технічні деталі можуть бути цікавими елементами інтер’єру.

Природні камені, керамічні плитки або килими є найбільш підходящими матеріалами для підлогових покриттів. Всі перегородки та двері в приміщеннях повинні бути засклені.

Використання штор не вітається для стилю хай-тек. Якщо є необхідність відокремити внутрішній простір від зовнішнього світу, то краще використовувати жалюзі (вертикальні або горизонтальні), японські штори або фіранки. Основні кольори, які використовуються для хай-тек: білий, чорний і сірий кольори. Крім того, відтінки жовтого, червоного, синього і зеленого кольорів можна також використовувати в інтер’єрі.

Світло є одним з найбільш важливих компонентів інтер’єру квартири в стилі Хай Тек, воно також часто задає тон всьому інтер’єру. Штучне світло є найбільш важливим елементом в цьому стилі інтер’єру. Таким чином, всі можливі шляхи основного і додаткового освітлення слід розглядати дуже ретельно.

Дизайн кухні в стилі Хай Тек (High-Tech)

Замовити дизайн інтер’єру квартири в стилі Хай Тек в Vochyk Architecture.