Стиль дизайну інтер’єру – Лофт є американським стилем, який виник в заводських будівлях, складах і майстернях. Ідея використання таких занедбаних мануфактур в житлових і робочих кварталах з’явилася в 40-му виробничому районі Манхеттена. В цей же час ціни на землю в центрі міста пішли вгору і промислові підприємства були перенесені на околиці. Ці місця, що звільнилися охоче займали люди мистецтва, які були залучені функціональними характеристиками житла, такими як високі стелі. Все аристократія в Нью-Йорку була зосереджена там. Багато художників відкрили свої галереї  на таких горищах. Через деякий час, таке оригінальне житло отримало елітний статус.

З ростом популярності приміщень в стилі Лофт було занадто дорого для молодих художників платити за оренду будівель величезних площ в історичному центрі міста, які майже стали архітектурними пам’ятками через їхній вік. Таким чином, успішні адвокати та фінансисти зайняли своє місце.

Дизайн інтер’єру в стилі Лофт особливо в деталях наслідив багато від індустріального минулого – балки, труби, бетон і цегла. Вони створили особливий стиль “Fabric”. Коли ви входите в кімнату, ви можете побачити її протилежний кут, тому що тільки спальні, ванні кімнати і комори, як правило, ізольовані. Простір став фоном для оригінального дизайну, в якому, як правило, використовувалися метал, скло і пластик. Крім того, стіни були прикрашені якомога більше просто і без будь-яких надмірностей. Зношена кладка вважалась особливим шиком. Крім того, такі успадковані від минулих деталей життя як труби, які не заховані в вентиляції стіни, грубі цегляні стіни без обробки дали цьому інтер’єру особливу цінність.