Дизайн інтер’єру в японському стилі приваблює бездоганними комбінаціями колорів, лаконічними виразними формами, та великою кількістю вільного простору. Японський стиль інтер’єру є одним з найпопулярніших етнічних стилів. Це декоративний стиль дизайну інтер’єру відноситься до мінімалізму, в якому основним принципом проектування є використання невеликої кількості меблів і прикрас. Таким чином, немає ніякого перевантаження уваги; простір структуровано спокійно і ясно. Комбінації світлих кольорів, таких як білий, кремовий, відтінки бежевого, молочний колір зазвичай використовуються в цьому стилі. Японські меблі мають гладку поверхню замість фактурної. Також вона може бути пофарбована в яскраві кольори і може бути зроблена з бамбука. Текстиль, що присутній в японському стилі представлений  кремово-білими кольорами та в основному виготовлений з натуральної бавовни і шовку. У японських будинках відпочинку простір розташований в центрі кімнати. Особливістю японського будинку є персонажі, які прикрашають майже кожен елемент будинку (від меблів в коридорі до спеціально замовлених вбудованих шаф для віталень).

Наявність вільного простору є основним атрибутом цього стилю, і тому краще використовувати традиційні японські перегородки або розсувні двері замість звичайних сполучних стін. Якщо це можливо, для створення інтер’єру в японському стилі, бажано зробити вікно від підлоги до стелі (як французьке вікно). Покладіть плетені килими або килими на підлозі. При виборі меблів, шукайте предмети, зроблені з темного дерева, як венге, які мають гладку поверхню. Але якщо ви, звичайно, хочете мати світлі меблі, а потім вибрати вид без чітко визначених моделей – шукайте предмети інтер’єру виготовлені, наприклад, з модрини.

Використовуйте паперові або шовкові лампи абажурчікі для освітлення, тому що вони дають м’яке розсіяне світло. Тим не менш, не захоплюйтеся деталями: повісити на стіну кімоно, поставити квітку у вазу, це більш ніж достатньо для такого інтер’єру. Японський стиль це, перш за все, максимум відкритого простору, який може бути обмежений тільки необхідними структурними елементами, такими як стіни, підлога, та іншими архітектурними елементами, що підтримують колони або стіни. На наш погляд, заміський будинок є ідеальним місцем для втілення японського інтер’єру будинку.