Що таке габіони?

Сучасні огорожі з каменю – габіони являють собою величезні кошики з дротяної металевої сітки, які компактно заповнені камінням різних фракцій. Правильно розташовані габіони надійно захищають круті схили від ерозії вітру, такох їх використовують для стабілізації крутих схилів, а також в якості міцної сучасної огорожі з каменю та металевої сітки в ландшафтному дизайні.

В Україні габіони ще тільки починають використовувати в якості елітних огорож, але в усьому світі ці найдіні огорожі використовують для стабілізації гірських перевалів, в якості огорожі для приватних та бізнесових помешкань, розташованих на березі річок, моря, або просто на крутих чи пологих схилах. Практичне застосування для габіонів величезні. Ці сучасні огорожі з каменю часто використовуються в якості підпірних стін для сильно ерозивно матеріалів, опорах мостів.

Габіони пропонують екологічно чисті рішення для захисту схилів,  берегів і пляжів. Габіони є дуже ефективними огорожами в сезони і ерозійних сил зливових вод під час сильних дощів, тому ці огорожі дуже рекомендовані для тих, хто проживає в гірський місцевості, оскільки одночасно є і огорожею і бар’єром для проникнення великої кількості води, що швидко утворюється під час стрімких дощів чи весняної пори року, коли швидко тане сніг.

Габіони є дуже привабливими з естетичної точки зору, до того ж, особливості монтажу цієї огорожі з каменю, дозволяє утворювати безліч неординарних рішень для створення ландшафтного дизайну земельної ділянки.

Вони можуть бути виготовлені з зварної сітки або дроту. Габіони із зварної сітки швидше зводити і не потребують натяжки. Це дозволяє їм зберегти свою форму, не створюючи опуклості чи западини, і дає можливість легко прилягати до стіни. Можна вирізати отвори в них, якщо це необхідно, щоб пройти через труби і т.д., і вони можуть бути заповнені машинним способом. Від якості матеріалів, правильного проектування та монтажу залежить якість цієї огорожі з каменю, тому ми рекомендуємо вже на етапі проектування звертатись до спеціалістів, що зможуть якісно розробити проект габіонів в контексті вашої ситуації та вимог до функціональності габіонів, а також правильно їх встановити.

В архітектурному бюро Vovchyk Architecture ви можете отримати повний комплекс послуг, пов’язаний з Габіонами – від етапів проектування до встановлення габіонів “під ключ”. Ви можете отримати детальну консультацію по вашому проекту зв’язавшись з нашими архітекторами за телефонами, вказаними на сторінці Контакти. Ми здійснюємо виїзд на ділянку замовника по всій Україні та в країни ЄС.