Монтаж габіонів від VA-Buro

VA-Buro надає послуги монтажу панельних систем огорож. Наявність сучасної техніки, надійного інструменту та професійних спеціалістів дає можливість здійснювати монтаж найвищої якості у найкоротші терміни.

Під Ваше замовлення ми виготовляємо габіони будь-яких розмірів та типів.

Завдяки наповненню із каменю, габіони володіють виключними шумопоглинаючими властивостями.

У виготовленні застосовуються лише природні матеріали – камінь та метал.

У ціновому плані габіони вигідно відрізняються від стін з бетону чи каменю.

ОГОРОЖА З ГАБІОНІВ

Габіонні конструкції це нове слово в питаннях огорожі для Вашої ділянки. Габіони давно використовуються для укріплення схилів гір та берегів річок, але на сьогоднішній день вони знайшли застосування й у цивільному будівництві. Габіони – це справжній клондайк ідей для дизайнерів, котрі шукають нові та цікаві рішення у ландшафтному дизайні.

ГАБІОНИ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ БЕРЕГІВ

Зміцнення габіонами схилів гір, берегів річок у порівнянні з використанням інших підпірних конструкцій має масу переваг: габіонам можна надати будь-яку необхідну форму. Також завдяки своїй гнучкості габіони незначно вигинаються при рухах ґрунту, при цьому не порушується цілісність конструкції; габіони характеризуються тривалим терміном експлуатації – термін їх служби може сягати 100 років; завдяки своїй особливій структурі такі конструкції добре пропускають воду, а також через них проростають рослини. Тобто з часом вони стають невід’ємною частиною ландшафту; для зміцнення габіонами берегів та схилів не вимагається проведення підготовчих робіт, процес установки простий і не займає багато часу; габіони стійкі до корозійного впливу; габіони безпечні з екологічної точки зору: вони не впливають негативно на навколишнє середовище, оскільки виготовляються з натуральних матеріалів.

ДЕКОРАТИВНІ ГАБІОНИ

Використання габіонів у ландшафтному дизайні продиктовано необхідністю створення на ділянці неповторних рельєфів. Завдяки цим легким і в той же час міцним конструкціям дизайнери створюють на рівних ділянках височини і западини, які використовують потім для встановлення квітників і штучних водойм із водоспадами.

АРХІТЕКТУРА З ГАБІОНІВ

Габіони мають надзвичайно велику несучу здатність, тому їх можна використовувати в капітальному будівництві як основні чи огороджувальні конструкції. Найчастіше габіони використовують в будівництві гаражів, господарських споруд чи альтанок, тобто приміщень, які не потребують опалення, але також застосовують габіони і для будівництва теплих приміщень, в такому випадку внустрішня стіна будується теплоізолюючою, і зовнішня, я габіонів – захисною та декоративною.