ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

В наш час людині необхідний контакт з природою. Це можливість відпочити і носолодитись красою зміни сезонів, посидіти в тишині чи навпаки провести вечір в приємній компанії. Саме тому ми й прагнемо стати власниками садибного будинку і клаптика землі. Щоб зробити життя у власному угідді максимально приємним та комфортним, необхідно оточити наш будинок гармонійним і красивим ландшафтом.
Ділянка це завжди продовження будинку, єдиний ансамбль, тому ми любимо підходити до проектування комплексно. Тим не менше, нерідко людина задумується про освоєння ділянки вже після будівництва основних споруд. І в цьому випадку ми знаходимо оптимальне просторове рішення – грамотно спланувати рельєф, розробити зручну схему руху, створити композицію з рослин, підкреслити всі плюси ділянки, і приховати або мінімізувати мінуси. Важливо органічно вписати в ландшафт такі об’єкти як мангал, гараж, альтанку, штучну водойму і т.п.
Невід’ємною частиною ландшафту є план розсадки рослин. Дерева і кущі створюють композиційну основу саду. Їх доповнюють багаторічні рослини і завершальним елементом стають однорічні квіти , які міняючи від сезону до сезону ми створюємо новий, неповторний вигляд саду.
В роботі з ландшафтом ми не забуваємо і про функціональність . Системи автоматичного поливу, освітлення, зручний компостний двір – все, по бажанню замовника може бути включено в проект.
Ландшафтний дизайн, це не обов’язково подвір’я власного будинку за містом, ним може бути і невеличкий внутрішній дворик у великому місті і тераса чи дах в квартирі і навіть оранжерея у офісі чи ресторані.

ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Всі проекти

КРЕАТИВНЕ
МИСЛЕННЯ

Вертикальне озеленення

Не обов’язково мати великий сад для створення гарного ландшафтного дизайну. Рослини можна висадити вертикально, на стіни чи допоміжні конструкції. Вони служить прикрасою стін, огорож, фасадів будівель. Вертикальне озеленення може бути застосовано як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі. Рослини, що використовуються для екстер’єрного вертикального озеленення, дозволяють приховати недоліки будівництва, задекорувати непривабливі споруди, затримати пил і знизити рівень шуму. Приклади найпростішого вертикального озеленення відомі нам з дитинства – це плющ або дівочий виноград на фасаді або огорожах.

Зелена покрівля

Останнім часом технологія облаштування рослинних дахів стала дуже популярною. Зелена покрівля – це багаторівневий покрівельний «пиріг», на якому можна вирощувати невибагливі красиві газони або навіть розбити справжній сад. Сьогодні зелені покрівлі своїми руками облаштовують не тільки на даху приватного будинку в сільській місцевості, а й на міських багатоповерхівках.

Основа архітектури – не бетон і сталь, і її елементи, з яких складається каркас. Її основа – диво!
Даніель Лібескінд
“Дизайн – це правда, любов і краса і, головне, індикатор того, чи має даний бізнес сенсаційну стратегію, або його підхід такий же, як і у всіх інших.”
Кьєл Нордстрем.