Опис проекту

Дизайн будинку у передмісті Львова, площа 258м2

Архітектор, автор: Вовчик Роберт.
Виконав: Цмоканич Іван

Проект дизайну двоповерхового котеджу з зимовою терасою та гаражем.

Зовнішній вигляд будинку продиктований бажанням замовника жити в класичному, але сучасному будинку. Затишний вигляд будинку надає присутність дерева цегли на фасаді.

Планування: на першому поверсі будинка розташувався гараж, який знаходиться праворуч від входу, простора їдальня вітальня, ка плавно з`єднана із зовнішньою, відкритою терасою, а також заскленою лоджією, на якій розташовано камін-мангал. Ще один камін розділяє великий простір Їдальні-вітальні на дві зони.

Простора кухня з північною орієнтацією та вікнами на вулиці, гарно доповнює весь простір, адже може бути візуально об`єднаною з рештою поверху через широкі розсувні двері.
Також ліворуч від будинку є навіс для автомобіля, який також слугує проїздом на ділянку.
Загальна концепція цього котеджу у передмісті Львова, полягала в умовному розмежуванні першого поверху на робочу (господарську) та відпочинкову зони. Дотримуючись цієї ідеї ми умовно розділили будинок на дві частини. В північній частині першого поверху розташувались: тамбур, гараж,  котельня, гардероб, хол за сходами на 2 поверх, сан. вузол, кухня, а в південній: вітальня – їдальня, лоджія та тераса, яка переходить у відкритий газон.
Другий поверх зайняли дві дитячі кімнати, вікна котрих орієнтовані в сторону подвір`я, батьківська спальня, просторий сан.вузол, дві гардеробні кімнати, одна з яких переходить у пральню, яка розташована над гаражем. Також з пральні є вихід на балкон , на котрому можна сушити одяг.
Огорожа будинку запроектована із габіонів, які є хорошим рішенням, адже вони довговічні, естетичні, міцні і надійні. Наше бюро архітектури та дизайну надає послуги із виготовлення та монтажу таких парканів – Габіонів.

Якщо ви хочете замовити дизайн будинку у Львові та області, звертайтесь в наше бюро архітектури та дизайну Vovchuk Architecture за телефонами, вказаними на сторінці Контакти.