Опис проекту

Дизайн  інтер’єру будинку в стилі Прованс, площа 112м2

Площа: 112м2

Дизайн інтер’єру будинку в стилі Прованс, це дуже оригінальна інтерпретація стилю Кантрі французькою мовою. Назва була вибрана не випадково, тому що дух провінційної Франції є типовим для цього дизайну інтер’єру. Сільська наївність, домашній затишок і своєрідна простота є основними характеристиками стилю.

Насправді не так легко перетворити ваші бажання і ідеї в реальність, коли ви бажаєте прикрасити вітальню, спальню або кухню в міській квартирі. Вам доведеться дуже ретельно розглянути тисячі деталей. Проте, все, що пов’язано зі звичайним котеджем в місті або заміським будинком набагато простіше. Стиль Прованс виглядає дійсно гармонійно для котеджів, вілл і особняків. Незважаючи на велику кількість деталей, можна створити дуже затишний будинок в стилі Прованс, навіть маючи невелику площу.

Прованс має свої обов’язкові складову, тому кожна деталь відіграє унікальну роль. Особлива увага надається поєднанню кольорів. Стіни і стелі часто оформлені в світлих пастельних тонах, в основному білого кольору. Матеріали також є дуже важливою деталлю. Ви можете використовувати грубу штукатурку і не дуже добре оброблену деревину, щоб створити сільську простоту. Меблі повинна бути виготовлена з дерева і пофарбовані у світлі або яскраві кольори лугів, аква, лаванди або бірюзовий. Така гра світла може допомогти створити відчуття вічного літа і тепла з Південної Франції.
Також особлива увага надається створенню ефекту зношених речей. Якщо у вас немає можливості придбати їх, ви можете досягти такого ефекту самостійно. Головне, щоб представити ваші кімнати з речами, які мають певний вплив часу. Заборонено використовувати занадто елегантні і ефектні речі, тому що основна ідея полягає в тому, щоб домогтися ефекту сільського життя, мало-мальськи грубої простоти і невимушеності в дизайні.

Дуже важливо пам’ятати, що всі металеві елементи повинні доповнювати тільки дерев’яні частини, що змусить їх виглядати дуже солідно. Але меблі повинна виглядати старими, як антикваріат.
Крім того, всі тканини повинні виглядати гармонійно. Ви можете використовувати прості бавовняні тканин з принтами квітів, дерев і трав.
Якщо вам подобається все просте і оригінальне в той же час, ви можете вибрати стиль Прованс. Як вже згадувалося, цей стиль буде виглядати прекрасно в будинках. Атмосфера легкості і відпочинку під навісом природи є особливістю Провансу.

В студії дизайну інтер’єру Va-Buro ви можете замовити дизайн квартири, дизайн будинку чи іншої площі в стилі Прованс. Ми працюємо по всій Україні і навіть виїжджаємо в країни ЄС для виконання замовлень. Окрім дизайну інтер’єру, окремим напрямком роботи нашої студії є  предметний дизайн інтер’єру, тому ви можете замовити в нашій студії також дизайн певних предметів інтер’єру в стилі Прованс, таких як стіл, стільці, лампи, шафи і т.д.  Ми будемо раді вітати вас в Va-Buro Львів, Ужгород, Мукачево, Стрий та в Івано-Франківську.