Опис проекту

Проект реконструкції будинку з терасою та гаражем, площа 230м2

Проект реконструкції двоповерхового будинку з терасою та гаражем,  площею 230 м2 являє собою прекрасний варіант житла для великої родини. Цей двоповерховий будинок знаходиться в Хустському районі, він має практичне планування та виразний дизайн.
Традиційні форми будинку доречно доповнені сучасними архітектурними елементами – великими вікнами і поєднанням різних оздоблювальних матеріалів на фасаді. Відкрита тераса гармонійно вписується в архітектуру будинку, розширюючи його простір для приємного проведення часу на свіжому повітрі. Цей будинок підійде родинам, які шукають затишну атмосферу та елегантність.

Детальний опис проекту реконструкції житлового будинку:

Архітектор, автор – Вовчик Роберт
Креслення виконав – Рак Олександр
Візуалізації виконав – Цмоканич Іван

Реконструкція житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та добудови гаража. Загальна площа після реконструкції збільшиться зі 130-ти м2 до 230-ти м2.
На початку роботи над даним проектом ми отримали будинок з неправильним плануванням, де нераціонально використовувалися площі і крім цього існуючої площі будинку не вистачало для всіх функцій, які прагнули помістити замовники у свій майбутній будинок.
Всі функції ми помістили в будинок таким чином: на першому поверсі – вітальня, ванну кімнату, пральня, та дві спальні, які між якими після завершення будівництва забереться перегородка, і вони змінять функцію на одну велику кімнату для прийому гостей.
В прибудові повинна розташуватись кухня-їдальня, та допоміжні господарські кімнати.
На другому поверсі розташуються 2 спальні, ванна, гардероб, та дитяча ігрова кімната, яка знаходиться над господарськими кімнатами кухні, в той час як кухня має друге світло. Таким чином ми вирішили проблему «де мають бавитися діти?» вони будуть бавитися у батьків на виду, але одночасно захищені від падіння, чи зайвих запахів з кухні суцільним заскленням.

Оскільки вулиця на якій розташована дана ділянка є дуже вузькою, замовник погодився «вкрасти зі свої ділянки частину двору, для зручного під»їзду і розвороту, за який ми і розташували гараж. За гаражем розташувалася простора альтанка з мангалом.
Фасад ми оздобили клінкерною плиткою у формі цегли темно-сірого кольору.
Наші замовники багато подорожують, і вже мали випадок, за час їхньої відсутності потерпати від рук грабіжників. Вони попросили нас врахувати дану проблему. Ми її вирішили за допомогою монтажу відїздних ставнів на практично всіх вікнах, які при потреба можна закрити, і убезпечити будинок від потрапляння в нього зловмисників, в час, коли замовники будут пеербувати вдома.ю ставні виконуватимуть декоративну функцію.
Огорожа будинку запроектована із габіонів, які є хорошим рішенням, адже вони довговічні, естетичні, міцні і надійні. Наше бюро архітектури та дизайну надає послуги із виготовлення та монтажу таких парканів – Габіонів.

В нашому архітектурному бюро ви можете замовити проекти реконструкції будинків.