НАШІ ПОСЛУГИ

АРХІТЕКТУРА

Індивідуальний проект будинку, чи то житлового, чи для ведення бізнесу, це можливість для людини створити простір, який повністю відповідає його потребам і можливостям. В бюро архітектури та дизайну VA, ми цінуємо індивідуальність наших замовників, тому що саме вона дозволяє нам створювати неповторні об’єкти. Ми проектуємо комфортне та якісне середовище для перебування людини.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Ми створюємо стильний та зручний дизайн інтер’єру. Кожен проект нашого бюро розробляється індивідуально . Головною концепцією та ідеєю для нас є те, що підійде конкретній особистості, сім’ї, компанії. Ми втілюємо в життя практику, творчість, технології і отримуємо найкращий результат.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

В наш час людині необхідний контакт з природою. Це можливість відпочити і носолодитись красою зміни сезонів, посидіти в тишині чи навпаки провести вечір в приємній компанії. Саме тому ми й прагнемо стати власниками садибного будинку і клаптика землі. Щоб зробити життя у власному угідді максимально приємним та комфортним, необхідно оточити наш будинок гармонійним і красивим ландшафтом.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПРЕДМЕТНИЙ ДИЗАЙН

Предметний дизайн – це творча область нашої роботи, задача якої об’єднати в єдине ціле функціональність та естетику об’єкта роботи. Цим об’єктом може бути все що завгодно – світильник, кран, раковина, сліл або стілець, дзеркало та інше.
В предметному дизайні важливо знайти баланс між зовнішнім виглядом предмета і тим, як його буде використовувати людина. Зовнішній вигляд предмета витримується у визначеному стилі. Цей стиль тісно пов’язаний з матеріалами в якому буде виконаний об’єкт.

ДЕТАЛЬНІШЕ