Ці стилі почали розвиватися зовсім недавно, але вже завоювали широку популярність. У цій статті описується більшість з них. Будемо сподіватися, що ця стаття дасть відповідь на питання: «Як вибрати правильний стиль інтер’єру ?”.

Дизайн інтер’єру в стилі – Мінімалізм

Мінімалізм є найбільш спірним і найяскравішим стилем другої половини 20-го століття. Сучасний мінімалістський стиль інтер’єру можна охарактеризувати як моделювання простору і світла з використанням найбільш суттєвих елементів, що мають функціональність. Добре продуманий простір з м’яким і розсіяним світлом, що створює ілюзію освітлення стелі і стін є дуже важливим аспектом створення таких стилів.

Крім того, в приміщенні має бути багато простору, тому при створенні мінімалістського інтер’єру, потрібно звільнитись від внутрішніх перегородок, для створення відчуття широти і простору. Великі вікна наповнюють простір світлом і з’єднують будинок зі світом навколо так, що він стає частиною інтер’єру. Спільною рисою стилів мінімалізму є вільний простір, невелика кількість меблів і аксесуарів, розділення приміщення на зони.

Дизайн інтер’єру в стилі – Конструктивізм

Найголовніше в конструктивізмі є не загальний композиція, а окремі елементи. Технічних характер форм в цьому стилі дизайну інтер’єру виходить на перший план, в той час, як декор повністю відстутній. Особливостями є наявність різноманітної освітлювальної, а також наявність ніш, які широко використовуються в цьому стилі. При виборі меблів необхідно вибирати прості, строгі, але зручні форми будь-якого предмету інтер’єру. Відсутність декору робить меблі якомога простішими, так що вони стають лише елементами для сну.